ELI156-IPHW
Contact Now
ELI156-IPHW
Product Status : Active
Package : Bulk
Viewing Area : 344.16mm W x 193.59mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 15.6" (396.24mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Capacitive
Mfr : Future Designs Inc.
Backlight : -
Display Mode : -
Interface : USB
Dot Pitch : -
Dot Size : -
Dot Pixels : 1920 x 1080
Controller Type : -
Description : 15.6" FHD TOUCH LCD PCAP HDMI
Model Number : ELI156-IPHW
Contact Now
Capacitive Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color USB 15.6" (396.24mm) 1920 x 1080