AOM12864A0-0.96WW-ANO
Contact Now
AOM12864A0-0.96WW-ANO
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : OLED
Product Status : Active
Package : Box
Viewing Area : 23.70mm W x 12.90mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 0.96" (24.38mm)
Graphics Color : White
Touchscreen : Non-Touch
Mfr : Orient Display
Backlight : Without Backlight
Display Mode : -
Interface : SPI
Dot Pixels : 128 x 64
Description : 0.96'' ARDUINO OLED WHITE 128X64
Model Number : AOM12864A0-0.96WW-ANO
Contact Now
Non-Touch Graphic LCD Display Module White OLED SPI 0.96" (24.38mm) 128 x 64