O100H016DGPP5N0000
Contact Now
O100H016DGPP5N0000
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : OLED - Passive Matrix
Product Status : Active
Package : Tray
Viewing Area : 66.00mm W x 16.00mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : -
Graphics Color : Green
Touchscreen : -
Mfr : Vishay Dale
Backlight : -
Display Mode : -
Interface : SPI
Dot Pitch : 0.60mm W x 0.70mm H
Dot Size : 0.55mm W x 0.65mm H