E50RG68048LW2M350-C
Contact Now
E50RG68048LW2M350-C
Package : Box
Viewing Area : 108.00mm W x 64.80mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 5" (127.00mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Capacitive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 24-Bit (RGB)
Dot Pixels : 800 x 480
Description : 5.0" TFT RGB CAPACITIVE
Model Number : E50RG68048LW2M350-C
Contact Now
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB) 5" (127.00mm) 800 x 480