E35RG13248LW2M450-CA
Contact Now
E35RG13248LW2M450-CA
Package : Box
Viewing Area : 48.96mm W x 73.44mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 3.5" (88.90mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Capacitive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : Parallel, 24-Bit (RGB), SPI
Dot Pixels : 320 x 480
Controller Type : ILI9488
Description : 3.5" TFT PARALLEL, RGB, SPI
Model Number : E35RG13248LW2M450-CA
Contact Now
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB), SPI 3.5" (88.90mm) 320 x 480