E43RG54880LWAM400-R
Contact Now
E43RG54880LWAM400-R
Package : Box
Viewing Area : 56.16mm W x 93.60mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 4.3" (109.22mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Resistive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 24-Bit (RGB), SPI
Dot Pixels : 480 x 800
Controller Type : ILI9806
Description : 4.3" TFT IPS RGB, SPI RESISTIVE
Model Number : E43RG54880LWAM400-R
Contact Now
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB), SPI 4.3" (109.22mm) 480 x 800